ܓ✿ظهور و اخر زمانܓ✿

ܓ✿ظهور و اخر زمانܓ✿
مبارزه با فرهنگ غرب وشیطان پرستی و دعا برای ظهور اقا امام زمان 
آخرين مطالب
دعــاي سلـامـتـي امام زمان (عج)ء

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

لينک دوستان
لــــوگـــوي هاي ما

مبارزه با شيطان پرستي


لوگوي من

تبليغات وب سايت
لــــوگـــوي دوستان و همکاران
 

لوگوي همسنگران وب سايت ما

RSS


Powered By
BLOGFA.COM


Rastak-4

دسته گل های وزارت ارشاد باز هم ادامه دارد…

[ سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۳ ] [ 20:58 ] [ میلاد هوشمندی ]

 

همه این ها ریشه در یک اصل اساسی دارد! برویم بگردیم و کنکاش کنیم در خودمان در زندگی و منشمان ببینیم کجای کار را خطا رفته ایم که اعتقاداتمان رنگ باخته است   اصولا سالی یک بار یاد مبارزه با بدحجابی می افتیم و تهاجم فرهنگی را با گوشت و خون و پوست و تمام اعضا و جوارحمان احساس می کنیم!!! آن هم وقتی است که هوا رو به گرمی می گذارد و لباس ها از تمامی جهات آب می روند!

 

نمی دانیم مقصر بنجلیات چینی است که جنس هاشان نامرغوب است و بعد از یک بار شسته شدن طول و عرض کم می کند، مقصر ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که سه فصل سال را در خواب است و تابستان ها دوره کاری اش شروع می شود، ایراد از ماهواره هاست که تا می توانند برهنگی ترویج می کنند، قصور از ویترین مغازه های داخلی است که لباس های تن مانکنشان در اوج قناعت تنها نیم تا یک متر پارچه مصرف کرده اند یا ایراد از هواست که غفلت می ورزد و جهالت می کند و در اقدامی نابخردانه گرم می شود!!

 

اصولا و اساسا ما انسان هایی هستیم که تا اتفاقی نیفتد به فکر چاره و درمان نخواهیم افتاد. با مضمونی با عنوان مدیریت بحران کاملا بیگانه ایم و به شدت معتقدیم ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه است! و چشم می بندیم بر این واقعیت که نوشداروی بعد از مرگ سهراب کارساز نیست.

 

سال هاست این سریال دنباله دار در کشور جریان دارد؛ گرمای هوا مساوی است با شال هایی که تنها نقش نمادین بر سر ایفا می کنند، مانتوهای نازک بدن نما که سر جمع گاهی ارتفاعشان به نیم متر هم نمی رسد، صندل هایی که ناخن های لاک زده را یدک می کشد، تیشرت های تنگ با صور قبیحه که گاها نوشته هاشان بسیار مذموم و زننده است و شلوار هایی که یا رنگ و رو رفته اند یا پاره در پاره اند و یا تنگ و کوتاه!

 

غافل از آنکه همه ی این ها ریشه در یک اصل اساسی دارد! برویم بگردیم و کنکاش کنیم در خودمان در زندگی و منشمان ببینیم کجای کار را خطا رفته ایم که اعتقاداتمان رنگ باخته! این حقیقتی است که هرسال نهیب می دهد؛ هواکه گرم می شود، اعتقاداتمان سرد می شود!


برچسب‌ها: گرمی هوا, پوشش تهرانی ها در تابستون, مدل جدید ساپورت دخترونه
[ یکشنبه چهارم خرداد ۱۳۹۳ ] [ 12:39 ] [ میلاد هوشمندی ]

  
 

بیرون پاساژ ایستاده است . موهای مش زده را از روسری کوچکی که به سر انداخته ، بیرون ریخته است . ناخن های دست ، رژ لب و سایه چشمی که زده ، همه به رنگ مانتوی او یعنی ، خردلی اند .

از قیافه او  تابلویی شکل گرفته است  که هر کس وارد پاساژ می شود  و یا از پاساژ خارج می گردد باید اول نگاهی  به سر تا پای او بیندازد و یا حتی دقایقی به بهانه ی برش های نازک مقوایی که از قبل در عطر خیسانده شده است  و او آنها را به عنوان تبلیغ به مشتریان می دهد ، کمی هم با او گپ بزند و در آخر هم خنده ای بین آنها رد و بدل شود .  
     
 
خانم و آقایی با بچه اشان وارد پاساژ می شوند . او بریده ی عطری مقوا را به طرف آقا می گیرد . مرد نگاهی به او می اندازد ، ابروهایش را در هم می کشد و بدون آنکه نمونه تبلیغی را از دست دختر بگیرد بی اعتنا دست دخترش را می کشد و عبور می کنند .
 
جوانی که از قبل دختر را زیر نظر دارد به او نزدیک می شود .جوان بی مهابا به چهره ی دختر چشم می دوزد .
 
دختر بریده کاغذ عطری را به پسر می دهد و پسر در حالیکه با دست مقوا را می گیرد همچنان محو تماشای صورت دختر است . 
 
چون با آنان فاصله دارم صحبت های پسر را نمی شنوم فقط عکس العمل دختر را می توانم ببینم که او پس از حرف های پسر لبخند  می زند من به بیرون کیوسک می آیم و مجلات و روزنامه هایی را که مشتریان به هم ریخته اند ، مرتب می کنم .
مطلب  زیبایی  در صفحه اول روزنامه جمهوری اسلامی از شهید مطهری که امروز سالگرد شهادت اوست نظرم را جلب می کند .
 
شرافت زن اقتضا می کند هنگامی که از خانه بیرون می رود متین و سنگین و باوقار باشد ، در طرز رفتار و لباس پوشیدنش هیچگونه عمدی که باعث تحریک و تهییج شود به کار نبرد ، زباندار لباس نپوشد ، زباندار راه نرود ، زباندار و معنی دار به سخن خود آهنگ ندهد.

سری تکان می دهم و دوباره نگاهم به همان پسر و دختر می افتد . پسر کارتی از جیبش بیرون می آورد و به دختر می دهد و لبخندهای هر دو آنها چاشنی جدا شدن پسر می شود .


برچسب‌ها: عطرجدید, تبلیغعطر, عطر2014
[ سه شنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 18:24 ] [ میلاد هوشمندی ]


کمبود ِ محبتت را به اشتراک بگذار با نامحرماלּ


که آناלּ این "برهنگـﮯ افکارت" را هزاراלּ لایک خواهند زد .

تاسف بار است حال و روز کسـﮯکه تشنه ﮯ نگاه دیگراלּ باشد .
[ پنجشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 23:43 ] [ میلاد هوشمندی ]

روزی روزگاری

ایران من بانوانی داشت با حـــــــیـــــــــا و با ایــــــــــــمــــــان . . .

آنها با قدرتِ ایمانشان ، اهریمن را از کشور بیرون کردند . . .

از آن زمان چند سالی می گذرد . . .

آهسته آهسته آن اهریمن ، شیوه ی مبارزه اش را عوض کرد . . .

ریــــــشــــــــه را هدف گرفت . . .

حـــجـــــاب را هدف گرفت . . .

می بینیم که اکنون چه گونه شده ایم ….


[ چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 10:8 ] [ میلاد هوشمندی ]

اکثر دخترا رو با تیپای آرایش کرده و جذب کننده  میبینی ……

نمیدونم تو دانشگاه قصابیم دارند که بعضی دخترا آستین رو تا آرنج بالا کشیدند اینو باید از مسئولین پرسید …….

وبلاگ ریحانه بیا نوشت : هوا کم کم گرم میشه و بیماری خودکم بینی و اظهار تن هم گرم گرمه …….

وقتی تو دانشگاها میری با تیپهایی روبرو میشد که کم مونده موهای آدم از برق گرفتی سیخ بشه و کله آدم شروع به دود کردن میکنه ………

اکثر دخترا رو با تیپای آرایش کرده و جذب کننده  میبینی ……

نمیدونم تو دانشگاه قصابیم دارند که بعضی دخترا آستین رو تا آرنج بالا کشیدند اینو باید از مسئولین پرسید …….

موها که دیگه حرفشو نباید زد از بس که دیگه امر عادی در بین افراد جامعه شده و بیرون ریخته و نامرتب و حموم ندیده اند …..

نمیدونم این خیاطیا و تولید کننده های مانتو هم از پارچه ها می دزدند یا در عین انجام کار یه تیکه کم میشه و مانتوها کوتاه دوخته میشه ……….

حالا هم که تو دانشگاه  ساپورتیا جولان میدند و آمار فسادو میبرن بالا تا سر به فلک بکشه ………

ساق دستتا هم که نازک شده  که نگو و نپرس …..

جوراب پوشیدن دخترا هم شده گناه کبیره …………

شوخی کردن با پسرا دور هم بودن هم شده ارزش برا دخترای غرب زده ما ……..

بالاخره مشخص نیست که دانشگاه ما محل فضل و علمه یا نه محل تفریح های آنچنانی ……

مسئولینم بدشون نمیاد یه دختر تر گل ور گل باهاشون  یه گپ خودمونی بزنه …….

پسرا هم در محل امن دانشگاه به یه نونو نوایی می رسند و یه بره خوشگل گیرشون میاد و دلی  از عزا در میارند ..

دیگه برهنگی در عین پوشیدگی با این ساپورتا به عینیت پیوسته و کسی هم مثل اینکه پیدا نمیشه جلوی اینا رو بگیره ………

بالاخره ما در این حیوانیت تا کجا می خواهیم غرق بشیم و چقد از دخترای نا آگاه ما آسیب ببینند خدا میدونه ……

دخترا به داد خودتون برسید قبل از اینکه برده جنسی یه تعداد افراد بشید و همه چیزتونو از دست بدید .

 بخاطر سود و هوس بعضیا تن به این لباسای مسخره ندید و خودتونو نابود نکنید چون ارزشتون خیلی بیشتر از این حرفاست …..

خودتونو بی ارزش نکنید و ارزان تو این آشفته بازار دنیا نفروشید که بدجور ضرر کردید …..

 اللهم عجل لولیک الفرج


برچسب‌ها: پوشش بهاری دخترهای تهران, ساپپورت بهاری
[ چهارشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۳ ] [ 9:37 ] [ میلاد هوشمندی ]

(بسم الله الرحمن الرحیم)

در حالی که پوشیدن ساپورت در مدارس غرب ممنوع شده است، در سایه بی توجهی مسئولین، تعداد ساپورت پوشان در جامعه روز به روز افزایش می یابد.

ممنوعیت پوشیدن ساپورت در آمریکا!

 

وشیدن ساپورت و شلوارهای تنگ برای دانش‌آموزان ایالت ماساچوست آمریکا ممنوع شد. 

این ممنوعیت در حالی انجام گرفته است که تعدادی از دانش آموزان که بدون توجه به این قانون با پوشیدن ساپورت وارد مدرسه شدند، مدیران مدارس آنها را از مدرسه بیرون کردند. 
 
یاهو نیوز نوشت: مسئولین این مدارس معتقدند که پوشیدن لباس های تنگ و تحریک کننده مانع پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان می شود؛ آنها برای مقابله با افت تحصیلی دست به این اقدام زده اند. 
در حالی‌که کشورهای غربی با وضع قوانین جدیدی سعی می کنند تا نوع پوشش مردم را در قالب چهارچوب در بیاورند، برخی از مسئولین فرهنگی کشور با بی توجه به رواج لباس های تنگ در جامعه به گسترش این لباس ها کمک می کنند. 
این روزها شاهد رواج لباس های تنگ مانند ساپورت در جامعه هستیم و تعدادی مردم از این لباس ها به عنوان یک لباس رسمی برای شرکت در اماکن عمومی استفاده می کنند. 
قطعاً مدهایی که از سوی غرب وارد جامعه ما می شود امروز به بلایی در جامعه تبدیل شده است و این مدها اکنون نگرانی غربی ها را هم برانگیخته است.

  • فرهنگ نیوز

[ یکشنبه چهارم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 16:53 ] [ میلاد هوشمندی ]

شرافت زن اقتضاء می کند هنگامی که از خانه بیرون می رود متین ، سنگین و با وقار باشد.

در طرز رفتار و پوشش خود باعث تحریک و تهیج نامحرمی نشود ، عملا مرد را به سوی خود دعوت نکند، زبان دار و معنی دار به سخن خود آهنگ ندهد. چرا که اسلام زن را تشویق به این کرده است که هر اندازه متین‌ و باوقار و عفیف‌تر در جامعه حضور یابند و خود را در معرض دید بسیاری از مردان نگذارند بر احترامش افزوده خواهد شد.

اما متأسفانه ما امروزه شاهد هستیم که برخی دختران ایرانی پر رنگ و لعاب‌تر و بی حجاب تر از همیشه درکوچه، خیابان، دانشگاه و یا محل کار ظاهر می‌شوند و هر روز هم بیشتر مردم می‌پذیرند که جامعه تغییر کرده است!

همچنین امروزه با صحنه هایی روبه رو می شویم که خود شرمنده خود می شویم چرا که گاهی شاهد دخترانی در خیابان هستیم که حیثیت زن بودن خود را حفظ نکرده و چشم های هوس آلود مردان را با ژست های غیر ناپسند به سوی خود جلب می کنند .

آیا حیثیت زن ایجاب می کند که اینچنین باشد؟

آیا زن بودن به جلوه گری و عشوه گری در خیابان است؟

آیا اگر ساده پوش باشند و نگاه های شهوت آلود مردان را به سوی خود جلب نکند، برخلاف حیثیت زن یا بر خلافحیثیت مرد یا بر خلاف مصالح اجتماع یا بر خلاف اصل آزادی  عمل کرده اند؟

بعضی از افراد می گویند: اگر خدا می خواست، خودش جلوی این افراد را می گرفت و توبیخشان می کرد، لابد خدا خواسته است که این کارها باشد، به ما چه ربطی دارد که مانع شویم؟

این منطق نظیر آن است که بگوییم: اگر فلان کار خوب است! چرا خدا خودش انجام نمی دهد؟ اگر سیر کردن گرسنگان خوب است، خدا خودش به آنان روزی دهد، چرا ما خرج آنان را بپردازیم؟ ( سوه یس، آیه ۴۶)

گویا این افراد از اینکه خداوند مردم را مختار آفریده تا هر کس به انتخاب خودش عمل کند و آزمایش خودش را پس بدهد . . . غــــافــــلـــــنــــد …

[ یکشنبه چهارم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 16:47 ] [ میلاد هوشمندی ]

خواهرم !

شما خسته نشدی از جلوه نمایی تن در بازار اسیران هوی و هوس ؟!خسته نشدی از حقارت و ضلالت . . ؟!خسته نشدی از خون کردن دل مهدی فاطمه ؟!خسته نشدی از عهد شکنی های پیاپی ات با خداوند . . .مرگت که رسید ؛جسمی که سالها مایه ی فخر فروشی و جذب نگاه های هرزه بوده رهایت میکندآنوقت تو هستی و کوهی از گناه !تو هستی نگاه های تحقیر آمیز . .تو هستی و نگاه های اهل بیت و شهداءکمی به خودت بیا….

 

[ شنبه پنجم بهمن ۱۳۹۲ ] [ 10:57 ] [ میلاد هوشمندی ]
 

بســــم رب الــــزهــــراء

 

ساپورت من از مال همه بهتره

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشخصات ساپورت من: 

*رنگ: مشکی

*جنس: اکثرا نخی  اعلاء
(خنک)

*سایز : همه اندازه ها میشه پوشید

 
در همه سالها ، ماهها

*کیفیت: عالی

(هر بار که میشوریش سبکتر میشه و خوش دست تر)

*تولید:نمایندگی بهترین زن دنیا(بانو زهرا)

*ضمانت: تا آخر عمر

معایب: چشم انداز هوسبازان نیست

محاسن: راحت پوشیدن ،با خیال راحت خرید رقتن و برگشتن....

با بودنش همه چی همیشه جای خودشه ،

رو همه مدل کفشوو لباس ست میشه

نکته: جاودانه ترین ساپورت دنیا و آخرته  و شاید هم یه جورایی کلید بهشت
 
 

مشخصات ساپورت تو: 

*رنگ:هر چی جلف تر و جیغ تر بهتر

*جنس: پلاستیکی ،براق

(داغ)

*سایز : فقط اندازه الان خودم  

*کیفیت : هر وقت میشوریش تنگتر میشه  و پاچه هاشم بالاتر میره (آب میره)

*تولید: چین و .......

*ضمانت: ۱ ماه ....یا هر وقت مد بعدی بیاد

*معایب:نحوه پوشیدن و در آوردنش  به زحمت وخاری

لعنت بعضی مادرهای قدیم را به جان خریدن،

لزوم ست آن با کفش و کیف و لباس و بعضی اوقات هم رژلب  

*محاسن: رنگی بودن ،تو یک مغازه ممکنه صاحب اونجا واست کمی ارزونتر بده

یا هم اونقدر صمیمی شه که شمارشو بده واسه اطلاع از اخرین مد  

 

نکته : جدیدترین پوشش زنان روز است.

 


برچسب‌ها: ساپورت, مدل جدید ساپورت دخترانه, ساپورت بدن نما, ساپورت نامرئی
[ شنبه نهم آذر ۱۳۹۲ ] [ 14:24 ] [ میلاد هوشمندی ]

ما با سینما مخالف نیستیم، با فحشا مخالفیم

امام خمینی ره

 

مدتی است که روند فیلم های تولید شده در سینمای ایران یک رویکرد متفاوتی رو آغاز کرده است در قالب "موج خیانت"

این روند که از فیلم زن ها فرشته اند شروع شد، با فیلم زندگی خصوصی قوت گرفت و با فیلم «من مادر هستم» اثر فریدون جیرانی به اوج خودش رسید. بعد از آن کارگردانان بیشتری به خود اجازه ساخت فیلم هایی را با مضمون خیانت به خود دادند و فیلم هایی نظیر زندگی خصوصی آقا و خانم میم، سعادت آباد، برف روی کاج ها، پل چوبی و به خاطر پونه تولید و اکران!!! شد.

 

مطمئن هستم این روند افزایشی خواهد بود اما دلیل اصلی آن را شبکه های ماهواره ای می دانم که ذائقه مخاطب ایرانی را تغییر داده است. زیرا در اکثر این سریال ها محور اصلی داستان خیانت زن و شوهر نسبت به یکدیگر است. مثلاً در فارسی 1 میتوان به سریال های همسایه ها، نقاب آنالیا، طلسم زیبا، در جستجوی پدر، افسانه افسونگر و...اشاره کرد.

در شبکه GEM TV نیز سریال های عشق ممنوع، از بوسه تا عشق، شمیم عشق، عمر گل لاله کوزی گونی و... نیز اشاره کرد که باعث تغییر نگرش مردم ایران در مسئله خیانت خانوادگی (زناشویی) شده است. 

اما به هر حال این توجیه اقدام برخی کارگردانان در تولید این گونه فیلم ها نیست...

 

[ جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ ] [ 17:41 ] [ میلاد هوشمندی ]

شاید ناآگاه بودن برخی از دختران و زنانی که ساپورت می پوشند یک دلیل برای رواج این نوع پوشش در کشور باشد اما می توان این ناهنجاری را در سایر مسائل از جمله عدم تولید لباس پوشیده زیبا و شیک اسلامی جویا شد، چرا که نبود تولیدی البسه اسلامی متنوع و شاد و مهمتر از همه نبود طراح های حرفه ای می تواند سبب ایجاد چنین آسیب هایی در فرهنگ یک کشور شود و مردم اعم از زن و مرد به سمت مدهای غربی سوق پیدا کنند.

متاسفانه با توجه به قرار گرفتن در ایام محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر باز هم شاهد دختران ساپورت پوش در سطح خیابان های شهر بودیم و به نظر می رسد که موفقیتی از سوی گشت های امر به معروف و نهی از منکری که قرار بود در این یک هفته به ارشاد دختران و زنان بد پوشش بپردازند حاصل نشده است و متولیان امر قصد دارند به انجام کارهای تکراری و بی حاصل ادامه دهند.

همجمه های فرهنگی دشمن تا جایی پیش رفته که گشت های امر به معروف و نهی از منکر پاسخگوی رفع مشکل بی حجابی، بد حجابی و بد پوششی جوانان نیستند و باید از راه هایی بهتر و تاثیر گذار تر برای ارشاد جوانان استفاده شود و همان گونه که کشورهای غربی از طریق شبکه های ماهواره ای و پخش صوتی و تصویری قصد از بین بردن عفاف و حجاب در بین جوانان مسلمان و پاک ایرانی و به راه انداختن فساد در بین آنان دارند باید شبکه های داخلی نیز به همان قوت شبکه های غربی و حتی با تلاش بیشتری جوانان را به سمت پوشش اسلامی – ایرانی هدایت کنند اما گاها می بینیم که خود شبکه های صدا و سیمای ایران باعث ایجاد مدهایی ناپسند در بین جوانان می شوند.

چندی پیش خبری مبنی بر دستگیری دو دختر ساپورت پوش در رسانه های خبری منعکس شد که علت دستگیری این دختران پوشیدن ساپورت با طرح پرچم رژیم صهیونیستی اعلام شد با توجه به این خبر پیکان انتقادات را باید به سمت مسئولان فرهنگی کشور گرفت که با کم کاری و شاید عدم تفکر کافی در کارها موجب شده است که شاهد چنین مسائلی در جامعه اسلامی باشیم جامعه ای که هزاران نفر برای دفاع از اسلام، ناموس و وطن جان خود را فدا کردند تا زنان جامعه در امنیت کامل و به دور از هر گونه نگاه نا پاک در اجتماع حضور داشته باشند.

پیدا کردن مقصر برای مشکلات فرهنگی دیگر هیچ کاری را درست نمی کند و باید به دنبال راه حل سازنده بود تا اول از بروز بی عفافی های دیگر در آینده ی جامعه جلوگیری شود و سپس برای رفع مشکلات فرهنگی ایجاد شده در گذشته تلاش شود که این امر همکاری دستگاه هایی چون صدا و سیما، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی و همه دستگاه های متولی امر را می طلبد تا با تشکیل اتاق فکری نه فقط متشکل از قشر خاص بلکه از همه نوع قشری از سنین مختلف، مشاغل و حرفه های گوناگون، رشته های تحصیلی متعدد، و ... به آسیب شناسی بپردازند.

 

[ جمعه یکم آذر ۱۳۹۲ ] [ 17:32 ] [ میلاد هوشمندی ]
 
آنقدر جسمت را برایم برهنه کردی
که یادم رفت روح عریانت چه شکلی بود!
آنقدر سعی کردی برجستگی های بدنت را نشانم بدهی
که وقت نشد یادت بیاورم که می توانی چه شخصیت برجسته ای باشی !
بیا و تمامش کن ، خودت را به یاد بیاور
اگر ممانعت نکنیفرشته های مهربان با دستهای لطیفشان
این لباس های کثیف دنیا را از تن روحت در می آورند ...
آنجاست که لطافت عشق را لمس می کنی
آنجاست که می فهمی خدا مهربان تر از آن است که قصد اذیت کردن مارا داشته باشد !

لذت لمس لطافت ایمان را از دلت دریغ نکن ...

چقد پيشرفت كرديم در زمينه عكاسي چه عكس هايي با چه ژست هايي
مي تونيم عكس بگيريم
اصلا صحبت از حجاب و حيا نيست ها صحبت از يكي شدن با انسانه مي دوني چرا؟
چون دموده شده ،حيا سيخي چنده ؟
هي يادش بخير قديما توي خيابونا كه راه ميرفتي نياز نبود سرتو بندازي پايين كه با سر بري توي تابلو اسم كوچه و تابلوي مغازه ها
اونايي كه الان خيلي با كلاس اندشن به قول خودشون همشون يك سگ دارن
اما اون بچه يا مادر يا شوهر يا زنشون كجاي دلشون هست روزي چقد رو با سگ وقت مي گذرونن و چقد با آدمهايي كه با هم قديما نسبتي داشتن؟؟؟؟؟؟

آخه چي بگم ، هر چي كه بگي كم گفتي
اما خداييش: قديما كه تا چند سال پيش كه اگه يادتون باشه نفت استفاده مي كرديم
بعد اونايي كه يكم كلاس داشتن
اين بشكه هاي نفت رو كه توي انبار نگه مي داشتن زير بشكشون يه پالت يا يه چيزي مي زاشتن تا از زمين فاصله بگيره بعد يه چيزي به عنوان سر پوش روي بشكه نفت مي زاشتن ، يعني اين خانم هاي مثلا محترم و باكلاس و جنتلمن قد يه بشكه نميشن كه يكم خودشون رو بپوشنن
يعني بدنت ، خانم محرتم قد يه بشكه نفت كه همش پولش بتركه 50 هزار تومن ميشه نمي ارزه
ديوار هاي خونمون و خيلي از ديوار ها رو كه ديديم تا يه مقدارش سنگ كردن كه از پايين پا مي خوره كثيف نشه
يعني خانم محترم ، وقتي يقه لباس رو باز ميكني تا فلان جا كه چشم هر كس و ناكسي چشمش به بدنت بخوره

اي كاش يه روز روي زمين فقط يه روز ، همه چه اونطوري باشه كه خدا گفته
اون خودت بشين فكر كن چي ميشه
هيچ بدي وجود نخواهد داشت واي خداي من چه شود اون روز

[ پنجشنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 8:27 ] [ میلاد هوشمندی ]

چند روز پیش با دوستان بحث کردیم در مورد همین لباس مستهجنی که داره در بین عموم مردم جا میفته و به نوعی لباس عرفی بانوان شده؛ بلااستثنا تمامی دوستان بنده (همشون مجردن!) از وضعیت به وجود اومده به شدت شاکی بودن و میگفتن چرا نیروی انتظامی و اماکن و امثالهم با این خانومایی که در سطح خیابون چنین لباس هایی میپوشن برخورد نمیکنن؟

یکی از دوستان که دستی در فیس بوک دارن یه چیزایی گفتن که خوبه شما هم مطلع بشید. این دوستمون گفت الان اگه توی فیس بوک سرچ بکنید "ساپورت" بیش از بیست – سی صفحه براتون باز میشه که همگی دارن عکس های مختلف از بانوان ایرانی که این لباس رو پوشیدن منتشر می‌کنن؛ برخی از این عکس ها مخفیانه از سطح خیابون گرفته شده و بخش قابل توجهی از این تصاویر توسط خود افراد عکس برداری و منتشر شده.
 


 

نکته بعدی، کامنت هایی هست که پایین این عکس ها گذاشتن، رفیقمون میگفت بعضی هاشون رو که میخونم دود از سرم بلند میشه! می‌گفت خیلی از این خانوم هایی که چنین عکس هایی رو توی فیس بوک Share کردن اصلاً از اینکه چنین نظراتی رو پایین تصاویر خودشون ببینن لذت می‌برن!!

از اونجایی که امروزه فراگیر شدن اینترنت و شبکه های اجتماعی و تأثیری که این شبکه های مجازی در زندگی حقیقی و تغییر ساختار حکومت ها دارن، جا داره خیلی سریع و ضربتی به این موضوع رسیدگی بشه.

من اسم این بمباران جنسی و تحریک سطح عمومی جامعه رو میزارم آندلاسیزاسیون ایرانی!!

آیا من مبتلا به بیماری توهم توطئه هستم که فکر می‌کنم خیلی سازمان دهی شده دارن این پوشش رو بین زنان ایرانی جا می‌ندازن؟

آیا من خیلی احمق هستم که فکر میکنم داریم به سمت آندلس و سرنوشت مسلمانان اسپانیایی حرکت می کنیم؟

آیا من دیوانه هستم که چنین مطلبی رو برای بار چندم در وبلاگم منتشر کردم؟

آیا من با انتشار این مطلب دارم ترویج گناه می کنم؟

آیا من بیش از اندازه به این موضوع و این پوشش حساس شدم؟

آیا بی غیرت شدن مردان باعث این وضع شده؟

آیا بی‌خیالی مسئولین باعث چنین اتفاقی شده؟

آیا شبکه های ماهواره ای روی سبک زندگی مردم کشور ما اثر گذاشته؟

آیا لقمه هایی که آلوده به حرام هستن دارن چنین بلایی سر جامعه ی ما میارن؟

آیا ... لا اله الا الله ...!


[ سه شنبه هفتم آبان ۱۳۹۲ ] [ 16:49 ] [ میلاد هوشمندی ]

باور دارم که حجـــاب
یک هنــــر است
اما هنرمنـــد کسی است که بتـــواند
دوست خود را با حجـــاب کند …

 

پ,ن: چرا بعضی ها همش دوست دارند بگن مرگ بر بدحجاب؟ چرا همش دوست دارن بدحجاب هارو به چشم یک دشمن نگاه کنند؟ بد حجاب هم مثل همه افراد جامعه است. اگر ظاهر امروز یک بدحجاب این است مقصر ما نیز هستیم که نتوانستیم این عزیزان را توجیه کنیم که باید از گوهر وجودی خودشان در برابر چشم های شیطانی بل هوسان حفاظت کنند. ای کاش بد حجاب ها اسلام را آنچیزی که ما معرفی کرده ایم نبینند. اگر ما واقعاً مسلمان واقعی بودیم و به دستورات اسلام عمل می کردیم همه جا را پاکـــی فرا می گرفت.

[ یکشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۲ ] [ 16:35 ] [ میلاد هوشمندی ]
 

حضرت حجة الاسلام والمسلمین مروج الاسلام والدّین حاج شیخ غلامرضا فیروزیان فرمودند:

تابستان سال 1323 در ونک مستوفى منبر میرفتم. امام جماعت آنجا سید بزرگوارى بود که اَلان با گذشت ، 55 سال نامش را فراموش ‍ کرده ام. بین گفتگوهایى که با هم داشتیم تعریف کرد: که یک روز صداى در منزل بلند شد، وقتى آمدم در را باز کردم، خانمى نیمه برهنه و بى حجاب و آرایش کرده و دست و سینه باز را مقابل خود دیدم، خواستم درب را ببندم و به او بى اعتنایى کنم.

فکر کردم همین که در خانه یک روحانى با این قیافه آمده شاید معایب بى حجابى را نمیداند و شاید بتوانم نصیحتش کنم.

سرم را پائین انداخته و گفتم بفرمائید، داخل اطاق شده نشست، و مسئله اى در مورد ارث از من سئوال کرد. من گفتم خانم من هم از شما مى خواهم مسئله اى بپرسم اگر جواب دادید من هم جواب مى دهیم گفت: شما از من؟ گفتم بله. گفت بفرمائید؟

گفتم: شخصى در محلى مشغول غذا خوردنست غذا هم بسیار مطبوع و خوشبو است، گرسنه اى از کنار او مى گذرد، پایش از حرکت مى ایستد جلوى او مى نشیند شاید تعارفش کند، ولى او اعتنا نمى کند.

شخص گرسنه تقاضاى یک لقمه میکند او میگوید: غذا متعلق به من است و نمى دهم هر چه التماس مى کند او به خوردن ادامه میدهد، خانم این چگونه آدمیست ؟

گفت: آن شخص بی رحم از شمر بدتر است.

گفتم: گرسنه دو جور است، یکى گرسنه شکم و یکى گرسنه شهوت.

جوان عزب و گرسنه شهوت، خانم نیمه برهنه و زیبائى را مى بیند که همه نوع عطرها و آرایش هاى مطبوع دارد، هر چه با او راه میرود شاید خانم توجهى به او بکند و مقدارى روى خوش به او نشان بدهد، به جوان اعتنا نمى کند. جوان اظهار علاقه میکند، زن محل نمى گذارد، جوان خواهش ‍ مى کند، زن میگوید: من نجیبم و حاضر نیستم با تو صحبت کنم . جوان التماس میکند، زن توجه نمى کند. این خانم چگونه آدمى است ؟

خانم فکرى کرد و از جا حرکت کرد و از خانه بیرون رفت.

فردا درب منزل صدا کرد، رفتم در را باز کردم، دیدم سرهنگى دم در ایستاده و اجازه ورود مى خواهد، وقتى وارد اطاق شد و نشست.

گفت : من شوهر همان خانم دیروزى هستم، وقتى که با او ازدواج کردم چون خانواده اى مذهبى بودیم از او خواستم با حجاب باشد، گفت: بعد از ازدواج، ولى آنچه به او گفتم و خواهش کردم تهدید کردم، زیر بار نرفت ولى دیروز آمد و از من چادر و پوشش اسلامى خواست، نمى دانم شما دیروز به او چه گفتید: ماجرا را به او گفتم: او با خود عبایى آورده بود. به من داد و تشکر کرد و رفت....

 


برچسب‌ها: اواع ساپورت زنانه, مدل جدید ساپورت
[ شنبه ششم مهر ۱۳۹۲ ] [ 8:34 ] [ میلاد هوشمندی ]
مقتدر مظلوم - از جوراب شلواری تا ساپورت . . .
 

اینکه ساپورت آمده مهم نیست . . .

اینکه اسم جوراب شلواری با سابقه چند ده ساله ظرف چند روز می شود ساپورت مهم است. . . .

جوانان ما می فهمند با جوراب شلواری نباید بیرون بیایند اما با ساپورت به شک می افتند. . . .

این قصه سابقه دار است. ..

آمریکا تا وقتی اسمش امپریالیسم است باید مقاومت کرد. . . .

وقتی شیطان کبیر شد باید مقاومت اسلامی کرد. . . .

اما وقتی کدخدا شد باید با او ساخت. به زبان ساده و امروزی ، جهانی شد.
[ جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 11:15 ] [ میلاد هوشمندی ]

چند فرقی که بین دخترها و پسر های دیروز و امروز که امروزه مشاهده می شود:

پسرهای دیروزی:غیرت داشتن(غیرتی که وقتی کسی به ناموسشون نگاه می کرد اگر حریف طرف مقابل هم

 نمی شدند باز هم جلوش وایمستادند مهم نبود کتک می خورند یا نه مهم این بود که به طرف بفهمانند  که من بر روی ناموسم غیرت دارم و این بود نشان افتخارشون)

پسرهای امروزی:بی غیرتی که یکیشه الان شده ابرو برداشتن، لباسهایی که با فرهنگمون همخونی نداره، گذاشتن موهایی که بیشتر مختص غربه،خلاصه افتخارشون شده جلب توجه دیگران.

دخترهای دیروز:حیا داشتن(حیایی که وقتی نا محرم نگاهشون می کرد خجالت می کشیدند و اگر به قول

معروف صدتا متلک هم بهشون می گفتند واسشون اهمیت نداشت و بدون هیچ توجهی و حرفی راهشون می گرفتند و می رفتند و این بود نشان افتخارشون.)

دخترای امروزی:تشنه نگاه کردن به نا محرم، پوشیدن لباس های بدن نما، مشتاق حرف زدن و پاسخ دادن به پسرا،  بدحجابی مفرط، خلاصه افتخارشون شده سبقت در بی حجابی


برچسب‌ها: پسر دیروز, بی غیرتی مردان, مردان هوس باز, مردهای اخر زمان, پسر فشن
[ سه شنبه بیست و ششم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 17:48 ] [ میلاد هوشمندی ]
 
ساپورت پوشان به کوچه ها و خیابان ها وشهرها و چه بسا به دل های آلوده به گناه بعضی ها وارد شدند خواسته یا ناخواسته را کاری ندارم حرف صحبت من این دامن ننگین و سیاهی است که دست های جوانان این سرزمین پر غرور که سرافرازی اش را ازخون شهدا سهم گرفته است را به گناه کشانده است و آن وقت است که دیگر دست و پا زدن مسولین ما برای نجات دادن جوانان از مرداب گناه کار بسیار دشواری است.
 در برابر ساپورت که نتوانستیم جلوی پیشروی اش را به واقع بگیریم, داریم مشاهده می کنیم که هم اکنون هم یکه تازی در میان الگوی جامعه زنان وخواهران ما می کند و همچنان در صف اول قربانی هایش دختران جوان این مملکت می باشند که به جای آموختن حجاب و حیا به بی حیایی کشانده شده اند واز آن به مد روز یاد می کنند حال اگر همه این مشکلات را به کنار بگذاریم خواهیم دید که این موضوع باید از نقطه شروعش یعنی طراحی لباس هایی با مد ایرانی شروع می شد که متاسفانه به سبب عدم حمایت کافی ایده های اسلامی جای خود را به واردات ایده های غربی داد حال که کار از کار گذشته است و اسب سرکش به تاخت وتاز خود ادامه می دهد پس بیاییم جلوی ضربه هایی که در آینده قرار است بر جامعه اسلامی ایران وارد شود را پیشاپیش با بصیرت کافی بگیریم.
 
همه با هم با نپوشیدن ساپورت مرحمی بر زخم های دل امام زمان بشیم
فقط به خاطر امام زمان

برچسب‌ها: ضد ساپورت, بی حیایی ساپورت, ساپورت و نابودی, فاطمه زهرا, انواع ساپورت
[ یکشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 20:37 ] [ میلاد هوشمندی ]
   

خواهرم:
نمی گویم حتماً چادر بپوش
اما گوهر وجودت را به چشم های هیز
ارزان نفروش…

 

پیامبر اکرم فرمودند: در شب معراج گروهی از زنان امت خود را در عذاب سختی دیدم و از شدت عذابشان گریستم.
زنی را دیدم که از موی سر آویزان است و مغز سرش از شدت حرارت می جوشد.
دیگری را دیدم که گوشت بدن خویش را می خورد و آتش در زیر او شعله می کشید.

رسول خدا (ص) فرمود :
زنی که از موی سرش آویخته شده بود ? موی سر خود را از نامحرم نمی پوشاند.
زنی که گوشت بدن خود را می خورد ? خود را برای دیگران زینت می کرد و از نامحرمان پرهیز نداشت.

[ شنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 10:30 ] [ میلاد هوشمندی ]

«یه جوری ساپورت توی ایران مد شد که هیچ‌کس نفهمید از کجا اومده. امروز خیلی اتفاقی، یکی از قسمت‌های آکادمی موسیقی گوگوش را که ‌اواخر سال گذشته از شبکه "من و تو" پخش شد رو می‌دیدم. در کمال ناباوری دیدم که تمام خانم‌ها شلوار ساپورت پوشیدن! از یکی از دوستان آرشیو کامل آکادمی ‌رو گرفتم و تا آخر نگاه کردم. دوستان عزیز! باید خدمت‌تون عرض کنم که خانم‌ها در در تمامی سکانس‌های آکادمی موسیقی گوگوش، شلوار ساپورت به تن دارن! حالا فهمیدید از کجا خوردیم ... .  چند روز پیش نیروی انتظامی دو دختر جوان را که با ساپورت‌هایی منقش به پرچم اسراییل در میدان ونک در حال تردد بودند، دستگیر کردند تا برخورد با پروژه ‌اندام‌نمایی زنان در خیابان‌های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.» ساپورت + حجاب

هزار و یک دلیل برای یک انتخاب

اما چرا دختران ایرانی ساپورت(جوراب‌شلواری) می‌پوشند. انگیزه‌ها و پاسخ‌ها کاملا متفاوت است.

توضیح می‌دهد:«اکنون در بازار برندهای ترکیه‌ای و چینی به وفور به چشم می‌خورند. قیمت‌ها به شدت متنوع است، از هفت هزار تا 60 هزار تومان. ساپورت‌هایی که طراحی دارند و رنگی هستند، قیمت بیش‌تری هم ممکن است داشته باشند. با افزایش گرایش دختران ایرانی به پوشیدن ساپورت، تولیدکنندگان داخلی هم به فکر تولید افتاده‌اند و در بازار تهران به‌ویژه پله نوروزخان، انواع تولیدات داخلی با قیمت شش‌هزار تومان به فروش می‌رسند.»

 از او می‌پرسم تا حالا تذکر گرفته‌ای؟ می‌گوید:«گیر گشت ارشاد نیفتاده‌ام ولی در نشست‌های خبری مانع از ورودم می‌شوند، به‌ویژه اگر ساپورت رنگی بپوشم.»

مهسا، دختر 29 ساله ساکن تهران، همیشه ساپورت می‌پوشد. می‌گوید:«خیلی راحت هستم، به‌ویژه وقتی می‌خواهم رانندگی کنم.» او یک بار در اصفهان به دام گشت ارشاد افتاده‌است. او را به مرکز پلیس می‌برند و از دوستانش می‌خواهند به خانه بروند و شلوار گشاد بیاورند. مهسا موفق می‌شود با تظاهر به داشتن بیماری قلبی، خودش را از دست گشت ارشاد نجات دهد ولی این تجربه سبب نشده که ساپورت پوشیدن را کنار بگذارد. مهسا دلگیر است که در ماه‌های اخیر جنس‌های چینی، بازار ساپورت را هم خراب کرده‌اند. می‌گوید جنس ترک خیلی بهتر است و به‌ویژه دختران و زنانی که‌از ترکیه لباس می‌آورند، ساپورت‌های خوب و خوشگلی ارایه می‌دهند و او هم ترجیح می‌دهد از مزون‌های خانگی ساپورت بخرد.

فرزانه،25 سال دارد و در رشت زندگی می‌کند: «ساپورت می‌پوشم چون از پوشیدن شلوار خسته شده‌ام و از این‌که می‌توانم، هرچند نصفه و نیمه ‌از قاعده کلی پوشش در جمهوری اسلامی خارج بشم کنم، خرسندم.» او می‌گوید تاکنون موفق شده ‌از دست گشت ارشاد فرار کند. یک چادر هم همیشه برای روز مبادا در کیفش دارد تا بتواند در زمان‌های اضطراری از آن استفاده کند.

 فرزانه خیلی خوشحال است که‌انواع ساپورت‌های رنگی و طرح‌دار مد شده و می‌گوید پیش از این همه ساپورت‌ها مشکی، سرمه‌ای و یا طوسی بودند و او باید مدت‌ها وقت می‌گذاشت تا یک ساپورت رنگی پیدا کند، ولی اکنون با دنیایی از طرح و رنگ روبه‌رو شده و حق انتخاب دارد. به گفته او، تنوع و فراوانی ساپورت در بازار هم اثر گذاشته و قیمت‌ها را تعدیل کرده و این به نفع مصرف کننده ‌است. نوش آفرین، 28 ساله ساکن اصفهان در گفتوگو با «ایران وایر»، به جنبه‌های دیگری از دلایل ساپورت پوشیدن دختران ایرانی اشاره می‌کند. می‌گوید:«وقتی مانتوی گشاد می‌پوشیم، نمی‌شود شلوار گشاد هم پوشید، باید این‌ها با هم "ست" شوند.» او که متاهل است، می‌گوید همسر و اعضای خانواده‌اش با پوشیدن ساپورت مشکلی ندارند: «همسرم بارها گفته که دوست دارد من زیباتر به نظر بیایم و خوش‌تیپ باشم.»

سمیه، دختر 26 ساله ‌از شیراز هم بخشی از نظرات نوش آفرین درباره ست کردن لباس‌ها را تایید می‌کند، اما توضیح می‌دهد که‌اساسا چنین پوششی در مناطق جنوبی ایران به صورت سنتی همیشه رواج داشته است. زنان لباس‌های گشاد دارند و شلوارهای تنگ که گاه گلدوزی هم شده‌اند، می‌پوشند. با این وجود سمیه‌از دخترانی که تنها به جنبه‌های جنسی ساپورت پوشیدن توجه‌کنند، انتقاد می‌کند. می‌گوید:«برخی تنها برای این‌که به پسران نشان بدهند اندام سکسی‌تری دارند، ساپورت می‌پوشند.»

اضافه می‌کند:«در جزیره کیش هم گشت ارشاد به ساپورت پوشیدن حساس شده و گیر می‌دهند، اما دختران و به ویژه مسافران اهمیتی نمی‌دهند.» او خودش دلیل دیگری برای ساپورت نپوشیدن دارد:«در گرمای کیش ممکن است لباس‌هایی که خیلی تنگ و چسبان باشند، سبب حساسیت‌های پوستی شود و به همین خاطر، ترجیح می‌دهد شلوارهای گشاد بپوشد.»

 سمیه، 26 ساله که در تهران زندگی می‌کند هم به ‌»ایران‌وایر» می‌گوید:«تنها در میهمانی‌ها ساپورت می‌پوشم. در واقع از ساپورت به عنوان مکمل دامن استفاده‌ می‌کنم. در خیابان چون خیلی پسرها به ساپورت‌ها دقیق می‌شوند، نمی‌پوشم.» اما ساپورت پوشیدن تنها برای دختران مدرن نیست. واکاوی پرسش و پاسخ‌های سایت‌های مذهبی وابسته به حوزه علمیه قم نشان می‌دهند که دختران مذهبی هم چنین از پوشیدن ساپورت بدشان نمی‌آید و خانواده‌هایشان نیز مخالفتی ندارند. دختری از یکی از سایت‌های پاسخ‌گویی مسایل مذهبی پرسیده‌است:«یکی دو هفته ‌است که ‌از ساپورت به جای شلوار در بیرون از خانه ‌استفاده می‌‌کنم، همسرم با این کار مخالف نیست و می‌گوید که پوشش به حساب می‌آید. می‌خواستم بپرسم آیا پوشیدن ساپورت و مانتوهای جدیدی که بدن نما و تا بالای باسن هستند، در بیرون از خانه‌اشکالی دارد؟» پاسخ سایت‌های مذهبی در این موارد روشن است و با بازگشت به رساله مراجع تقلید شیعه می‌نویسند:«پوششی که محرک شهوت باشد و جلب توجه نامحرم کند یا مفسده داشته باشد و زمینه ساز گناه باشد، در برابر نامحرم جایز نیست. مانتویی که بدن‌نما باشد، اگر منظور این است که‌ اندام مشخص باشد، در برابر نامحرم حرام است.»


برچسب‌ها: ساپورت, ساپورت جدید, ساپورت وفراموشی حیا, ساپورت و خود فروشی
[ پنجشنبه بیست و یکم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 9:1 ] [ میلاد هوشمندی ]


 

يك روز گشاد مثل دامن شلواري


و يك روز تنگ مثل ساپورت


يك روز كوتاه


و يك روز بلند


يك روز وصله دار

و يك روز پاره...!!!

و تو

مثل يك اسباب بازي(!)

چشم دوخته اي كه ببيني فردا چه چيز را برايت مد مي كنند...بي خيال زشتي و زيبايي


بي خيال وقاحت و وجاهت


 

[ سه شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 17:52 ] [ میلاد هوشمندی ]
 

با نمایان شدن تبلیغات اینترنتی این قشر از آرایشگران در فضای مجازی و زبانزد شدن این موضوع در جامعه، جوانان به ویژه دختران جوانی که با چهره‌های بزک کرده، زیبایی و حریم عفاف خود را به حراج می‌گذارند از این موضوع استقبال کرده‌اند و به دنبال آرایشگران مرد برای آرایش و بزک کردن

زمانی که این موضوع شخصی به تدریج عریان و باب می‌شود و درحقیقت سر از تبلیغات اینترنتی درمی آورد، دیگر سکوت جایز نیست.

آرایشگران مرد در برخی نقاط شمالی شهر علاوه بر اصلاح موی مردان، به آرایش موی سر زنان نیز می‌پردازند! در ماه‌های گذشته، تعدادی از آرایشگران مرد برای اصلاح موی زنان به داخل منازل می‌روند و در قبال اصلاح موی زنان مبالغ هنگفتی دریافت می‌کنند.

شاید شما که این مطلب را می‌خوانید، با خود بگویید که این موضوع شخصی است و به خود زنانی که برای اصلاح سر به سراغ آرایشگران مرد می‌روند، مربوط می‌شود! در پاسخ باید گفت درست است که این موضوع در وهله اول شخصی است و به خود افراد مرتبط می‌شود، اما زمانی که این موضوع شخصی به تدریج عریان و باب می‌شود و درحقیقت سر از تبلیغات اینترنتی درمی آورد، دیگر سکوت جایز نیست.

این روزها برخی از زنان که پایبندی کمتری نسبت به عقاید و اصول شرعی دارند، اقدام به استخدام آرایشگران مرد کرده‌اند و اصلاح سر و صورت خود را به دست مردان نا محرم سپرده‌اند. جالب اینجاست که برخی از آرایشگران مرد برای جذب مشتری و معرفی خدمات خود، در سایت‌های اینترنتی و هزرنامه ها، خدمات خود را معرفی می‌کنند و در این تبلیغات برای کار خود حریم خاصی قائل نمی‌شوند.

اصلاح موی مرد و زن و پسر و دختر، همگی از جمله خدماتی است که این افراد در تبلیغات اینترنتی خود برای کاربران معرفی کرده‌اند!

ماهواره‌ای هم به شیوه‌های گوناگون از جمله آموزش آرایشگری، آرایش و پیرایش زنان به دست مردان را ترویج می‌کنند. البته این آرایشگران عمدتاً در داخل منازل، پذیرای مشتریان زن هستند که برای هر بار اصلاح نیزمبالغ هنگفتی را دریافت می‌کنند!

این درحالی است که با نمایان شدن تبلیغات اینترنتی این قشر از آرایشگران در فضای مجازی و زبانزد شدن این موضوع در جامعه، جوانان به ویژه دختران جوانی که با چهره‌های بزک کرده، زیبایی و حریم عفاف خود را به حراج می‌گذارند از این موضوع استقبال کرده‌اند و به دنبال آرایشگران مرد برای آرایش و بزک کردن خود هستند.

علاوه براین در بین برخی از دختران جوانی که حرمت‌ها را رعایت نمی‌کنند، آرایش و زیبایی توسط آرایشگران مرد به عنوان یک ژست زیبایی و مد روز شناخته شده است و این موضوع را در جمع دوستان خود هم تبلیغ می‌کنند.

هیچ‌کس با زیبایی انسان مخالف نیست و زیبایی امری حقیقی است. بارها در آیات و روایات اسلام هم به این موضوع و لزوم زیبایی و آراستگی انسان تأکید شده است اما زمانی که انسان به هر وسیله‌ای برای زیبا شدن متوسل شد، دیگر مرزهای حیا و عفاف شکسته می‌شود و بی‌عفتی و بی‌حرمتی جایگزین آن می‌شود.

مصداق بارز این گفتار هم اصلاح موی زنان توسط آرایشگران مرد است. زنانی که موهای خود را زیر تیغ قیچی‌های مردانه قرار می‌دهند یا صورت‌های خود را برای بزک کردن در اختیار مردان نامحرم می‌گذارند، بی‌شک از مرزهای حیا و عفاف عبور کرده‌اند.

در آن سوی ماجرا افرادی که در قامت و لباس آرایشگران مرد، زنان نامحرم را آرایش و پیرایش می‌کنند هم به ابزاری برای شکستن مرزهای اعتقادی و حرمت‌ها تبدیل شده‌اند. بی‌شک با ادامه این روند و شکستن مرزهای اعتقادی در آینده‌ای نه چندان دور شاهد تبلیغ آرایش موی زنان، ماساژ زنان و مواردی از این دست توسط مردان هم خواهیم بود!/ انتهای مطلب

منبع: جوان

نکته مهم: مقصود نویسنده از اشاره به عنوان آرایشگران مرد، تنها آرایشگرانی است که حرمت و حریم عفاف را نگه نمی دارند و به دنبال سوء استفاده از موقعیت شغلی خود هستند.

[ پنجشنبه سی و یکم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 19:41 ] [ میلاد هوشمندی ]


مردم ما چادر را انتخاب کرده‏ اند.

البته ما هیچ وقت نگفتیم که «حتماً چادر باشد، و غیرچادر نباشد.

گفتیم که «چادر بهتر از حجاب‌هاى دیگر است»

ولى زنان ما میخواهند حجاب خودشان را حفظ کنند

چادر را هم دوست دارند

چادر، لباس ملى ماست

چادر، پیش از آن‏که یک حجاب اسلامى باشد،

یک حجاب ایرانى است

مال مردم ما و لباس ملى ماست

[ چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 10:56 ] [ میلاد هوشمندی ]

[ چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 10:53 ] [ میلاد هوشمندی ]

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س) حتما تا الان بارها و بارها این خبر و شنیدید و یا خودتون دیدید که فلان جوون فامیل یا دوست خودتون بدون دلیل دیگه از خواب پانشده یا سنگ کوب کرده خلاصه بطور ناگهانی فوت کرده در صورتی که سابقه ی بیماری نداشته و
از من و تو سالم تر بوده تا الان فکر کردین چرا اینجوری شده ؟ برای خودمم سوال بود تا اینکه چند روز پیش یه چیزی دیدم که جواب این سوالامو داد یه حدیث به سند قوی از پیامبر (ص) دیدم که اینجوری می فرمایند : جامعه ای که دچار بی حجابی و بی عفتی
است مرگ ناگهانی رواج پیدا میکند هیچ چیز این عالم بی دلیل نیست …. خدا رحم کنه با این وضعیتی که جامعه ما به اون دچاره چه بلاهایی قراره سر ما بیاد… خدا همه ی مارو به راه راست هدایت کنه
[ پنجشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:12 ] [ میلاد هوشمندی ]
[ جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:59 ] [ میلاد هوشمندی ]


شب های قدر سال پیش چندتا عکس گذاشتم که بعضی ها گفتند دلت باید پاک باشه ولی بی حجابم بری در خونه

خدا قبول میکنه

شب های قدر واقعا حضرت فاطمه دوس داره شیعه هاش اینطور احیا کنند

یا امام حسین روز عاشورا دوس داره شیعه هاش ارایش کرده بیاند عزاداری که سال پیش روز عاشورا ارایشگاه های

امل ولوله بود


عکس ها به دلیل بی حجاب بودن حذف شد از تمام دوستان عذرخواهی میکنم


[ جمعه یازدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 16:31 ] [ میلاد هوشمندی ]

          

 


 روز به روز دخترهای سرزمین ما دیگه نمیدونم اسمشو چی بزاریم ولی به قول خودشون با مد روز پیش میرند

مثلا اگه خواهرم چادر بپوشه بره بیرون بهش بگند امل.......... حالا فقط نظاره گر ماجرا هستیم

امار طلاق توی دهه هفتادی ها که دست به ازدواج زدند خیلی بیشتر از دهه شصتی هاست

فکر نکنید خودم دهه شصتی هستم نه دهه هفتادی هستم ولی واسم عجیبه چرا ی دختر باید ارایش کرده

و  شال به عنوان روسری که نمیشه اسمشو روسری گذاشت چون شبیه شال گردنه بیاد بیرون

یعنی با این کارش میخواد چیرو ثابت کنه

همین دخترهایی هستند که با پوشش بد میان بیرون ی کوچولو ازشون بپرسید با دوست پسرت ارهههه

؟؟؟؟ بهتون قول میدم میگند ما هم اره

پوشش نا مناسب چراغ سبزی به تن فروشیت

واسه دختر های کشور متاسفم که خیلی ارزون وبا قیمت 40 الی 50 هزار تومن خودشونو به حراج میزاند

[ سه شنبه هشتم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 23:4 ] [ میلاد هوشمندی ]

مجموعه ای از مطالب و مقالات ارزشمند در باب حجاب

به همراه ویدیو ها و سخنرانی های گوهر بار اساتید بزرگ کشورمان

مروارید حجاب


------------------------------------------------

برچسب‌ها: مروارید حجاب, نرم افزار, پیروان موعود, محصولات گروه منتظران ظهورمجموعه ای از مطالب و مقال, مالتی مدیا
[ سه شنبه یکم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 19:19 ] [ میلاد هوشمندی ]
.: . Mjm-Eng.Blogfa.com :.
درباره وبلاگ

* به نام خدایی که از شدت حضور, ناپیداست....
وسلام به همه ی دوستای خوبم خوبید دیگه اره؟ خب خدا رو شکر ممنون که به وبلاگ مبارزان با شیطان و منتظران ظهور اومدید راسی اگه تونستید با فایر فکس به وبلاگم بیایند چون احتمال داره با اکسپلور تمام جزئیات وبلاگ پخش نشه.........

__________███
__ _█████____████
___████__████_███
__███____████__███
__███_███___██__██
__███__███████___███
___███_████████_████
███_██_███████__████
_███_____████__████
__██████_____█████
___███████__█████
______████ _██
______________██
_______________█
_████_________█
__█████_______█
___████________█
____█████______█
_________█______█
_____███_█_█__█
____█████__█_█
___██████___█_____█████
____████____█___███_█████
_____██____█__██____██████
______█___█_██_______████
_________███__________██
_________██____________█
_________█
________█
________█

باران رحمت خدا هميشه مي بارد...
تقصير ماست كه كاسه هايمان را برعكس گرفته ايم !!!


ـــــــ۞۞۞___۞۞۞
__۞____۞_۞____۞
__۞______۞_____۞
___۞___یا زهرا ___۞
_____۞_______۞
_______۞___۞
__________۞

تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم. حضرت روح الله

Idolatry and blasphemy is to fight until there is a fight we are. Imam Khomeini

شاید جنگ خاتمه یافته باشد اما مبارزه هرگز پایان نخواهد یافت. شهید سید مرتضی آوینی

Maybe the war has ended but the struggle will never end. Morteza Aviny
.
صهيونيستها هر نقطه‏ى دنيا كه خواستند يك ساختمانى بسازند ، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى كردند يكـجورى رويش تثبيت كنند . كار ســياسى‏شان اينجورى است.
ما مسلمانها نشانه‏هاى اسلامى و مهندسى اسلامى را باید در همه‏ى كارهایمان ، از جمله در باب مهندسى بایستى مراعات كنیم.

"از بیانات مقام معظم رهبری در اجلاس نماز"

________ ._.;_'.-._
________{`-.-..-.'_,}
_______{;...{,۞..'.-'}
_______{..'-`..._;...';
________'-.-..._....-__.'..;_'.-.
__._.;_'..-.____|___{`-.-..-.'_.,}
_{`--..-.'._',}__|___{;..{,۞....-'}
{;...{,۞....-'}_|___{..'-`.._;..-';
_{..'-`.''._;..-'/''\____`'--.._....-'
_`'-.-.._..-'_/'''-;''\___/╱
______\___/.',-;-'\_/,-""-.
__,-""-_\__╰._ ,╯//...-'.)
_/....-'.)\____|___/_\,`,/
_\,---'`_\____|__/___\/
________\___|_/_
_______\¯¯¯¯¯¯¯/
_______ )¯¯¯¯¯¯(
_______/.◊.◊.◊.\
______/.............\
______\............./
______'\________/

ســـــــاعـــت & تقــويم
اوقات شرعي
پيوندهاي روزانه
نواي وبلاگختم آيت الکرسي جهت ظهوراقا
بسم الله الرّحمن الرّحيم اللّهُ لاَ إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ يَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ لاَ إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ فَمَنْ يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ اللّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُواْ يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ أَوْلِيَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَـئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ
تماس با ما
تماس با ما تماس به صورت پيامک 09198148706
امار بازديد وبلاگ
رتبه جهاني و کشوري وبلاگ
Checkpagerank.net Future Google PR for sezaranti666.blogfa.com - 5.13
نظر سنجي وبلاگ
امکانات وب

کد دعاي فرج براي وبلاگ